Blogi

5 artiklit
Tagasi blogisse

Margus Pang – projektijuht, kelle tugev hääl kajab pargis vastu

27.08.2023

Esmakordsel kohtumisel WiSo uusima projektijuhi Margusega võib üllatada tema nõnda mitmekesine taust. Seda nii muusikas, reisimises kui ka ventilatsioonisüsteemide projekteerimises. Tema varasem teekond töömaastikul teeb temast põneva inimese ja olulise vara meie meeskonnale.

Meloodiline algus

Marguse lugu algab ebatavaliselt – ooperimaailmast. Juba lapsena avastas ta kire muusika vastu, millest on praeguseks kujunenud eriline armastus rokk- ja metal-muusika vastu. Noore poisina võis teda näha ja kuulda aga hoopis ooperilavadel. Sealt pärineb ka tema kõlav ja tugev hääl. Margus on siiani tihe muusikaelamuste nautleja.

Seiklushimuline vaim

Marguse seiklushimu ei piirdunud ainult muusikaga. Ta veetis kaks aastat Austraalias matkates ning õppides Austraalia kultuuri süvitsi tundma. Saadud eluõppetunnid on väärtuslikud kogemused tänu millele õppis ta pühenduma täielikult igale ülesandele, mis parasjagu käsil on. See põhimõte saadab teda sellest ajast saadik.

Kümme aastat ventilatsioonimaailmas

Pärast Austraalia seiklust tegeles Margus üle kümne aasta ventilatsioonisüsteemide arendamisega. Töötades nõnda kaua ühes valdkonnas tekkis vajadus uute väljakutsete järele. Margus teadis, et on aeg muutuseks. Ta janunes tööalase kasvu, uue valdkonna ning keskkonnamuutuse järele, mis võimaldaks tal  jätkuvalt õppida.

Uus peatükk WiSo-s

See soov tõigi ta WiSo meeskonda. Alustades objektijuhi ametikohalt, paistis Marguse pühendumus ja õppimisind silma. Mõne lühikese kuu jooksul tõusis ta projektijuhiks, pakkudes meeskonnale värskeid ideid oma varasematest kogemustest.

Tänu tema mitmekesisele taustale on kõiges, mida Margus teeb, ühine joon – pühendumus ja pidev soov õppida ning areneda.

On suur rõõm näha Margust WiSo tiimis!