Blogi

5 artiklit
Tagasi blogisse

Tutvu meie meeskonna perfektsionistist peainseneri Jano Aunbaumiga

18.07.2023

Saage tuttavaks Janoga, kes on tavaliselt esimesena kontoris ja viimasena lahkuja. Ta on kõiges, mida teeb, hoolikas ja tagab, et iga projekt, mida ta ette võtab, oleks täiuslik. Tartust pärit Jano kolis Tallinna, et minna Tallinna Tehnikaülikooli, kus omandas bakalaureusekraadi elektroenergeetika erialal. Magistrikraad on vaid veel lõputöö kaugusel. 

Jano asus praktika tarvis tööle Elektrilevisse, kus kuue aasta jooksul jõudis tõusta elektrivõrgu ja madalpinge keskpinge planeerijast juba Elektrilevi elektrivõrgu liitumiste valdkonnajuhiks. Selle aja sees kohtus ta WiSo tegevjuhi Oliveriga, kes töötas siis samuti Elektrilevis. Nende ühine kirg elektritööstuse vastu ja sarnane tööeetika ühendasid neid ning 2023. aasta jaanuaris liitus Jano Oliveri kutse peale meie meeskonnaga.

Meie peainsenerina on Jano ülesanne meie parkide planeerimine ja kujundamine. Ta hoolitseb selle eest, et iga projekt oleks parimal võimalikul viisil lahendatud, valides selleks turul olevatest võimalustest kõige õigemad seadmed, materjalid ja protsessid nii, et järgmistes tööetappides tekiks võimalikult vähe üllatusi. Jano töö ei piirdu ainult masina- ja elektrotehnikaga. Samuti tegeleb ta meie parkide paigutuse ja arhitektuurilise planeerimisega. Tema terav pilk detailide ja disaini suhtes annab meie parkidele esteetilise atraktiivsuse, mis eristab meid teistest sarnastest projektidest.

Lisaks perfektsionismile on Jano ka suurepärane meeskonnamängija. Ta on alati valmis oma kolleege aitama ja teeb nendega tihedat koostööd, et meie projektid valmiksid õigeaegselt ja kõrgeimate standardite kohaselt. Janol on üpriski iseäralik viis oma aju tööpäeva keskel proovile panna – ta mängib malet. See on puhkus!

Kui Jano ei ole tööl võid ta leida jõusaalist või ehk õige pea oma uue mootorrattaga Tallinna teid lendlemas.

Jano panus meie meeskonda on hindamatu ja meil on peainseneriga vedanud. Tema perfektsionistlik lähenemine oma tööle, detailide suhtes terav pilk teevad temast asendamatu meeskonnaliikme. Jano pole mitte ainult asjatundlik insener, vaid ka suurepärane meeskonnamängija. Ta seab lati kõrgele kõigile enda ümber ja inspireerib meid kõiki paremini tegema.