Blogi

5 artiklit
Tagasi blogisse

Valdur Viiklepp – kitarriga läbi taastuvenergia maailma!

04.07.2023

Saage tuttavaks WiSo Engineering ehitusvaldkonna juhi Valduriga! Ta hoiab ehitusprotsesse sujuvana ja likvideerib takistused, enne kui nad isegi tekkida jõuvad. Valdur on õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis tööstus- ja tsiviilehitust. Oma karjääri alustas ta Virumaa ehitusettevõtetes, kus ta puutus esmakordselt kokku ka tuuleparkide ehitamisega. Teel WiSo Engineering tiimi on Valdur edukalt juhtinud erinevaid ehitusprojekte ja ettevõtteid ning ehitanud mitmeid päikese- ja tuuleparke. 

Valdur on kogemustega projektijuht ning uued ja põnevad väljakutsed panevad tal silma särama. Ta on oma töös täpne ning praktiline, muretsedes selle eest, et kõik meie projektid saaksid õigeaegselt valmis just nii nagu algselt planeeritud peainseneri poolt. Oma teadmiste ja kogemustega tagab Valdur, et kõik projektis osalevad pooled mõistaksid oma kohustusi ja töötaks võimalikult tõhusalt. Valduri julgustav juhtimisstiil nakatab ka teisi meeskonnaliikmeid olema vastutustundlikud ja proaktiivsed.

Tegelikult on Valdur üks tõeline rokkstaar! Kui ta parajasti taastuvenergia maailma vallutamisega ei tegele, siis võite kindel olla, et ta rokib oma basskitarriga laval. Selles saate ise veenduda kuulates või vaadates mõnda neist Eesti bändidest: Ziggy Wild, Fööniks, Ike Rann ja Juss Haasma & Trikster. Tema bändiliikmete hinnangul on tegemist üligeniaalse muusiku ja sõnaseadjaga. 

Enne WiSo Engineering meeskonnaga liitumist osales Valdur mitmes nimekas tuulepargi ehitusprojektis. Ta on töötanud objektijuhina Aulepa I 39MW tuulepargis, Salme 3,4MW tuulepargis ja Aidu 100MW tuulepargis ning projektijuhina Aulepa II 9MW tuulepargis.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Valdur Viiklepa juhioskused ja mitmekesised kogemused ehitusvaldkonnas on teinud temast WiSo Engineeringu meeskonna väga väärtusliku osa. Tema võimekus jooksvalt probleeme lahendada ja külma närvi säilitada teeb temast erakordse probleemide lahendaja, kes suudab tuvastada ja ületada projektide teele sattuvaid takistusi valutult. Meil on vedanud, et Valdur on meie tiimi liige!